PhotoDirector Photo Editor App

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 70,5 MB
  • Version 2.1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma CyberLink.com
Sosyal medyalarınızı süsleyen fotoğraflarınız PhotoDirector Photo Editor mobil uygulaması ile artık çok daha kaliteli.

PhotoDirector Photo Editor mobil uygulaması sayesinde mobil cihazınızda bulunan fotoğraflarınız üzerinde oynama yapabilirsiniz. IOS  mobil cihazınıza uygulamayı ücret ödemeden indirebilir ve keyifle fotoğraflarınız üzerinde oynayabilirsiniz. 

Uygulamanın gelişmiş özellikleri sayesinde fotoğraflarınız eskisine nazaran daha kaliteli ve gösterişli olacaklar. Kolaj oluşturucu özelliği sayesinde fotoğraflarınızla daha da fazla hikaye anlatmanıza yardımcı olacaktır. Kendinize belirlemiş olduğunuz bir tema üzerinde çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı daha gösterişli hale getirmek için uygulamanın çeşitli efektlerinden faydalanabilirsiniz. 

Fotoğrafınıza ekstra bir görüntü veya efekt katmanı eklemek için uygulamanın blender aracını kullanın. Tek tıklama bindirmeleri ile fotoğrafınıza ruh ve stil ekleyin. Işık sızan fotoğraflar yapın, grunge efektleri, lens flare ve daha fazlasını ekleyin. 

PhotoDirector Photo Editor mobil uygulamasında birbirinden farklı efektler ve ayarlamalar ile mevcut fotoğraflarınızı daha kaliteli ve sanatsal bir hale getirebilirsiniz. Bunu yapmak için birbirinden fazla uygulama kullanmanıza gerek yoktur. PhotoDirector Photo Editor uygulaması ile kaliteli ve güzel fotoğraflar elde edebilirsiniz. 

PhotoDirector Photo Editor App indir
DİĞER SÜRÜMLER